top of page

Про програму

"Музика для малюків"

      Програма поєднує найкращі досягнення методик сучасного музичного виховання із оригінальним тематичним та пісенним матеріалом українською мовою.
           ЇЇ головною метою є загальний розвиток дитини засобами мистецтва. У ігровій формі дітям подаються знання про навколишній світ, тварин, казкових персонажів. Кожен урок містить невеличку інтерактивну лялькову виставу. Усі її персонажі мають власні мелодичні характеристики, які базуються на фольклорних та професійних джерелах. 

МДМ-1.1.jpg
МДМ-1.jpg
МДМ-2.jpg

 

        Кольори, лічба, пори року, прості маніпуляції із предметами як то ложка, м'яч, кубики, хустинки, відро - усе це відображено у пісенно-ігровій частині, яка представлена 3-4 творами, які вивчаються і закріплюються декілька занять. Переважна більшість матеріалу, який використовується у цій частині уроку є авторським і представлений аудіо CD і нотній збірці.

   Необхідним елементом є залучення дитини до творчої діяльності, можливість імпровізувати. Колективне музикування з використанням ударних та шумових інструментів - доступний і перевірений спосіб дати вихід фантазії малюка, розвинути почуття ритму, навчити диференціювати звуки за висотою. Крім ударних, дітям пропонується ознайомитися із виглядом та звучанням українських народних інструментів, найбільш відомих інструментів симфонічного оркестру та ін.

                Відповідаючи сучаним тенденціям педагогіки, у програмі "Музика для малюків" на усіх етапах передбачено використання технічних засобів: проектора для демонстрації слайдів та відеороликів, музичного центру для відтворення фонограм. Також пропонується активне залучення реквізиту та дидактичного матеріалу, частина з якого є авторською розробкою. В завершальній стадії уроку відбувається арт-терапевтична хвилинка, під час якої діти знайомляться із творами світової музичної класики. Це може як окремий вид діяльності або у поєднанні із малюванням, ліпленням, хореографією тощо.

      Недавно ми презентували новий випуск "Музика для малюків-2" (пальчикова гімнастика) та методичне відео до 1 та 2 випусків програми.

217.jpg
218.jpg
bottom of page